Poetika Apartments

Vypnúť. Zresetovať. Zababušiť sa do deky...

 

Ak sa Vám, Vášmu obchodnému partnerovi, či priateľom u nás páči tak veľmi, že nechcete odísť, máme pre Vás pripravené nádherné ubytovanie. Ponúkame 7 apartmánov, pričom je každý z nich navrhnutý v jedinečnom štýle, s dôrazom na minimalistický dizajn a útulnosť - ideálne pre klientov, ktorí majú vycibrený vkus a zmysel pre dizajn. Našim cieľom ale je to, aby ste sa unás cítili ako doma. Preto máme pre vás pripravené aj privátne parkovisko.

Na prízemí sa nachádza štýlové
bistro, bar, vinotéka a kaviareň.
V lete si u nás môžete dať raňajky a vypiť si rannú kávu priamo v našom otvorenom, zeleňou oživenom, romantickom átriu, prípadne sa pri delikátnej večeri započúvať do živej hudby a stať sa i súčasťou našich umeleckých aktivít, workshopov. V priestoroch kaviarne ponúkame aj možnosť coworkingu. Apartmány sú umiestnené v tichej -izolovanej časti domu so strešnými oknami situovanými do átria.

Nájdete nás priamo
v historickom centre mesta,
v podkroví Meštianskeho domu (Národná kultúrna pamiatka). Ak k nám zavítate autom, máme pre Vás parkovanie vo dvore. Osobne Vás navedieme ako sa k nemu dostanete. Z vlakovej, alebo autobusovej stanice sa k nám dostanete aj pešo ( cca 15 minút cesty ). Idú k nám trolejbusy č. 1,4,8, alebo autobusy č. 14, 24, 28, 39. Zastávka Žel.stanica (je hneď aj pri Autobusovej stanici)- vystúpiť na 2- hej zastávke (Divadlo J.Zaborskeho) alebo na tretej zastávke (Na Hlavnej). Dĺžka trvania cesty autobusom cca 5 min , k ubytovaniu cca 2 min chôdze. Za taxu okolo 3 eur sa k nám dostanete aj taxíkom.


0910 442 222
Hlavná 20, 080 01 Prešov, Slovensko

 

Izba MARCO

„Ak nie je možný návrat, treba ísť vpred.“
— MARCO POLO
 

MARCO je romantická, útulná, no napriek tomu priestranná izba ( 30 m2) v podkroví. Je vybavená manželskou posteľou s pohodlným matracom, malým kuchynským kútom s vybavením, chladničkou, fénom, žehličkou. Ponúkame možnosť prísteľku ( za poplatok), alebo detskú postieľku GRÁTIS. Izba má individuálnu klimatizáciu, podlaha je dlažba. Aj keď kúpeľka je menšia ako v ostatných apartmánoch, izba nestráca na atraktívnosti a je obľúbená nie len u mladých ľudí, ktorí milujú dobrodružstvo a cestovanie...ako Marco Polo

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio

Páčilo sa Vám u nás ?  Napíšte nám recenziu na:

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Ceny:
Apartmán pre 2 osoby + 1 prísteľka
1 osoba: 50 Eur / noc
2 osoby: 65 Eur / noc
3 osoby: 85 Eur / noc

Izba MÚZA

“„Múzy jsou zaplať pánbůh pohanky, tudíž nejsou vázány naší morálkou.“
—  GABRIEL LAUB

 

MÚZA je jednoizbový apartmán. Izba je plne vybavená dvoma oddelenými lôžkami, s možnosťou ich spojiť v manželskú posteľ, kuchynkou a samostatnou kúpeľňou. Apartmán je plne klimatizovaný a slúži pre všetkých tých, ktorí majú špeciálny vkus a cit k umeniu. Naším cieľom je vytvoriť naším hosťom pocit teplého domova na cestách.  Malá zaujímavosť : Naším prvým hosťom v apartmáne Múza, bol práve spevák, dramaturg a herec Martin Geišberg. Ako sám povedal :  ,,Teším sa na ,,bezsennú noc,, v novom priestore a svoje antré zakončil úprimným želaním zasiať v apartmáne iba dobré a inšpiratívne sny.  Snáď Vás teda naša Múza nakopne...k tvorivým nápadom.

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio

Páčilo sa Vám u nás ? Napíšte nám recenziu na:

tripadvisor POETIKA APARTMENTS


Ceny:
Apartmán pre 2 osoby
1 osoba: 55 Eur / noc
2 osoby: 70 Eur / noc

Izba NOÉMI

“Nestačí sa pozerať. Treba vidieť.”
—  NOÉMI SZAKÁLL- KOLČÁKOVÁ

 

Vitajte v apartmáne Noémi, ktorý sme pomenovali po slovenskej umelkyni Noémi Szakáll -Kolčákovej. Noémine umelecké diela sa nesú prierezom celého konceptu POETIKA. Rovnako ich môžete nájsť aj v tomto jednoizbovom  apartmáne,  s možnosťou prísteľky a v prípade potreby aj detskej postieľky. Apartmán je plne klimatizovaný, má vlastnú kuchynku, chladničku, žehličku, fén a samostatnú kúpeľnu s toaletou.Interiér sme ladili výhradne do prírodných farieb, odtieňov a materiálov. Slamené osvetlenie, drevo, kožušiny, prírodné motívy a celkový naturálny ,,feeling,, rovno pod strechov podkrovia meštianskeho domu s výhľadom na kostoľnú vežičku a snáď aj na hviezdnu oblohu. Váš kúsok civilizovanej divočiny priamo v centre mesta.

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio

Páčilo sa Vám u nás ?  Napíšte nám recenziu na:

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Ceny:
Apartmán pre 2 osoby + 1 prísteľka
1 osoba: 55 Eur / noc
2 osoby: 70 Eur / noc
3 osoby: 90 Eur / noc

Izba KAFKA

"Každý kto je schopný vidieť krásu, ostáva navždy mladý."
—  FRANZ KAFKA

 

Apartmán KAFKA je  vybavený jednou manželskou posteľou. Ponúkame však aj možnosť dodatočného prísteľku- za príplatok, prípadne detskú postielku (GRÁTIS). Apartmán  je plne klimatizovaný, má vlastnú kuchynku, chladničku, žehličku, fén a samostatnú kúpeľnu s toaletou. Pri zariaďovaní interéru sme sa riadili mottom: ,,V jednoduchosti je krása,,.  Napriek tomu centrálnym motívom  priestoru je kvalitná a veľmi pohodlná Spring box posteľ . Volili sme  kombináciu horčicovej a tyrkysovej  jep farby, so zlatými doplnkami, ktoré vyjadrujú vzájomný  harmonický súlad aj podľa tradičného učenia Feng Šuej a cyklu piatich elementov . Veríme, že na Vás toto harmonické zladenie bude pôsobiť a že si u nás zregenerujete sily do ďaľšieho dňa..

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio

Pácilo sa Vám u nás ? Nazabudnite nám napísať recenziu na:

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Ceny:
Apartmán pre  2 osoby + 1 prísteľka
1 osoba: 55 Eur / noc
2 osoby: 70 Eur / noc
3 osoby: 90 Eur / noc

Izba COCO

"Móda sa mení, ale štýl pretrváva." 
—  COCO CHANEL

 

Apartmán je jednoizbový. Izba je vybavená jednou manželskou posteľou. Ponúkame aj možnosť extra dvoch spacích miest na rozťahovacom gauči, tiež  vieme v prípade potreby zabezpečiť aj detskú postieľku. Apartmán je plne klimatizovaný, má vlastnú kuchynku, chladničku, žehličku, fén a samostatnú kúpeľnu s toaletou. Pevne veríme, že sa u nás budete cítiť ako v bavlnke a  v opojení  duchom umelkyne Coco Chanel, ktorá nám  pri zariaďovaní apartmánu poslúžila ako idol a inšpirácia štýlovosti.

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio

Páčilo sa Vám u nás ? Nezabudnite nám zanechať recenziu:

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Ceny:
Apartmán pre 4 osoby
1 osoba: 60 Eur / noc
2 osoby: 75 Eur / noc
3 osoby: 95 Eur / noc
4 osoby: 115 Eur / noc

Izba PABLO

„Všetko, čo si dokážeš predstaviť, je skutočné“
—  PABLO PICASSO

 

Veselý apartmán plný farieb a štýlov...ako život a dielo Pabla Picassa.
Apartmán je jednoizbový s veľkou predsieňou a šatníkovou skriňou .Izba je vybavená pohodlnou manželskou posteľou a ponúka aj možnosť extra dvoch spacích miest na rozťahovacom gauči. V prípade potreby zabezpečíme grátis detskú postieľku.  Z predsiene je vstup do priestrannej kúpeľne s toaletou. Apartmán je  klimatizovaný, má vlastnú plne vybavenú kuchynku s elektrickou varnou doskou a mikrovlnkou, chladničku, žehličku, fén.  V tomto podkrovnom apartmáne nájdete všetko, čo potrebujete...pohodlie, priestor, relaxáciu v dúhovom spektre farieb a v zamate... už len pustiť uzdu svojej predstavivosti.

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Ceny:
Apartmán pre 4 dospelé osoby + 1 dieťa
1 osoba: 65 Eur / noc
2 osoby: 80 Eur / noc
3 osoby: 100 Eur / noc
4 osoby: 120 Eur / noc

Izba FRIDA

"Maľujem kvety, aby nikdy neumreli."
—  FRIDA KAHLO
 

Nový, útulný  štúdiový apartmán, interiérovo zariadený v minimalistickom škandidávskom štýle, inšpirovanom dánskym umením vytvárať teplo domova ,,Hyggie,, ,s prvkami BOHO. Nájdete nás priamo v historickom centre mesta - v podkroví Meštianskeho domu ( Národná kultúrna pamiatka).Štúdiový apartmán FRIDA je dvojizbový, ale zároveň funguje ako jeden otvorený priestor, alebo dve samostatné izby. Každá izba je vybavená jednou manželskou posteľou. Apartmán je plne klimatizovaný. Ponúkame však aj možnosť dodatočného prísteľku - za príplatok, prípadne detskú postielku (ZADARMO).

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio 

Ceny:
Apartmán pre 5 osôb
1 osoba: 100 Eur / noc
2 osoby: 100 Eur / noc
3 osoby: 100 Eur / noc
4 osoby: 120 Eur / noc
5 osôb: 140 Eur / noc

Prázdny

Rezervačný
formulár

Prosíme, vyplňte rezervačný formulár, prípadne uveďte špeciálne požiadavky, a my sa vám čoskoro ozveme.

.


 

Storno podmienky

Hostia môžu bezplatne zrušiť ubytovanie do 7- mich dní pred príchodom. V prípade storna 7 dní pred príchodom, bude hosťovi účtovaná  cena vo výške jednej noci. Ak sa hosť nedostaví, bude mu účtovaná cena za jednu noc.

-  Check-in možný od 14:00 to 23:00
-  Check-out vhodný od 10:00 to 11:00
Kontakt

0910 442 222 (rezervácia apartmánov, podujatia v POETIKE )
0917 215 295 (prevádzkar, reštaurácia, rezervácie akcií, osláv, stolov)
Hlavná 20, 080 01 Prešov, Slovensko

Rezervácia svadby
Rezervácie ubytovania

Otváracie hodiny:
pondelok - štvrtok       7:30 - 22:30
piatok     7:30 - 24:00
sobota      9:00 - 23:00

                

Reštauráciu a túto stránku vlastní a spravuje: DT-SMART s.r.o., Strojnícka 5, 080 01 Prešov, IČO: 46 777 555, IČ DPH: SK2023585663