Poetika Apartments

Vypnúť. Zresetovať. Zababušiť sa do deky...

CENY SA POČAS SVIATKOV MOŽU LÍŠIŤ.

Milí hostia!

Ak sa Vám, Vášmu obchodnému partnerovi, či priateľom u nás zapáčilo tak veľmi, že nechcete odísť, máme pre Vás pripravené nádherné štýlové ubytovanie. Ponúkame Vám 7 apartmánov priamo v historickom centre mesta v podkroví Meštianskeho domu (Národná kultúrna pamiatka), pričom každý z nich je navrhnutý v jedinečnom štýle, s dôrazom na minimalistický dizajn a útulnosť - ideálne pre klientov, ktorí majú vycibrený vkus a cit pre detajl. Našim cieľom je, aby ste sa u nás cítili príjemne ...ako doma. Preto Vám ponúkame aj služby našej reštaurácie, vinotéky, či kaviarne na prízemí a samozrejmosťou je privátne parkovisko. Tešíme sa na Vás!

Na prízemí sa nachádza štýlové
bistro, bar, vinotéka a kaviareň.
V lete si u nás môžete dať raňajky a vypiť si rannú kávu priamo v našom otvorenom, zeleňou oživenom, romantickom átriu, prípadne sa pri delikátnej večeri započúvať do živej hudby a stať sa i súčasťou našich umeleckých aktivít, workshopov. V priestoroch kaviarne ponúkame aj možnosť coworkingu. Apartmány sú umiestnené v tichej -izolovanej časti domu so strešnými oknami situovanými do átria.

Nájdete nás priamo
v historickom centre mesta,
v podkroví Meštianskeho domu (Národná kultúrna pamiatka). Ak k nám zavítate autom, máme pre Vás parkovanie vo dvore. Osobne Vás navedieme ako sa k nemu dostanete. Z vlakovej, alebo autobusovej stanice sa k nám dostanete aj pešo ( cca 15 minút cesty ). Idú k nám trolejbusy č. 1,4,8, alebo autobusy č. 14, 24, 28, 39. Zastávka Žel.stanica (je hneď aj pri Autobusovej stanici)- vystúpiť na 2- hej zastávke (Divadlo J.Zaborskeho) alebo na tretej zastávke (Na Hlavnej). Dĺžka trvania cesty autobusom cca 5 min , k ubytovaniu cca 2 min chôdze. Za taxu okolo 3 eur sa k nám dostanete aj taxíkom.


0910 442 222
Hlavná 20, 080 01 Prešov, Slovensko

 

Izba COCO

"Móda sa mení, ale štýl pretrváva." 
—  COCO CHANEL

 

Apartmán je jednoizbový. Izba je vybavená jednou manželskou posteľou. Ponúkame aj možnosť extra dvoch spacích miest na rozťahovacom gauči, tiež  vieme v prípade potreby zabezpečiť aj detskú postieľku. Apartmán je plne klimatizovaný, má vlastnú kuchynku, chladničku, žehličku, fén a samostatnú kúpeľnu s toaletou. Pevne veríme, že sa u nás budete cítiť ako v bavlnke a  v opojení  duchom umelkyne Coco Chanel, ktorá nám  pri zariaďovaní apartmánu poslúžila ako idol a inšpirácia štýlovosti.

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio

Páčilo sa Vám u nás ? Nezabudnite nám zanechať recenziu:

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Ceny:
Apartmán pre 4 osoby
1 osoba: 70 Eur / noc
2 osoby: 85 Eur / noc
3 osoby: 110 Eur / noc
4 osoby: 135 Eur / noc

Izba MÚZA

“„Múzy jsou zaplať pánbůh pohanky, tudíž nejsou vázány naší morálkou.“
—  GABRIEL LAUB

 

MÚZA je jednoizbový apartmán. Izba je plne vybavená dvoma oddelenými lôžkami, s možnosťou ich spojiť v manželskú posteľ, kuchynkou a samostatnou kúpeľňou. Apartmán je plne klimatizovaný a slúži pre všetkých tých, ktorí majú špeciálny vkus a cit k umeniu. Naším cieľom je vytvoriť naším hosťom pocit teplého domova na cestách.  Malá zaujímavosť : Naším prvým hosťom v apartmáne Múza, bol práve spevák, dramaturg a herec Martin Geišberg. Ako sám povedal :  ,,Teším sa na ,,bezsennú noc,, v novom priestore a svoje antré zakončil úprimným želaním zasiať v apartmáne iba dobré a inšpiratívne sny.  Snáď Vás teda naša Múza nakopne...k tvorivým nápadom.

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio

Páčilo sa Vám u nás ? Napíšte nám recenziu na:

tripadvisor POETIKA APARTMENTS


Ceny:
Apartmán pre 2 osoby
1 osoba: 65 Eur / noc
2 osoby: 79 Eur / noc

Izba NOÉMI

“Nestačí sa pozerať. Treba vidieť.”
—  NOÉMI SZAKÁLL- KOLČÁKOVÁ

 

Vitajte v apartmáne Noémi, ktorý sme pomenovali po slovenskej umelkyni Noémi Szakáll -Kolčákovej. Noémine umelecké diela sa nesú prierezom celého konceptu POETIKA. Rovnako ich môžete nájsť aj v tomto jednoizbovom  apartmáne,  s možnosťou prísteľky a v prípade potreby aj detskej postieľky. Apartmán je plne klimatizovaný, má vlastnú kuchynku, chladničku, žehličku, fén a samostatnú kúpeľnu s toaletou.Interiér sme ladili výhradne do prírodných farieb, odtieňov a materiálov. Slamené osvetlenie, drevo, kožušiny, prírodné motívy a celkový naturálny ,,feeling,, rovno pod strechov podkrovia meštianskeho domu s výhľadom na kostoľnú vežičku a snáď aj na hviezdnu oblohu. Váš kúsok civilizovanej divočiny priamo v centre mesta.

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio

Páčilo sa Vám u nás ?  Napíšte nám recenziu na:

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Ceny:
Apartmán pre 2 osoby + 1 prísteľka
1 osoba: 65 Eur / noc
2 osoby: 79 Eur / noc
3 osoby: 105 Eur / noc

Izba KAFKA

"Každý kto je schopný vidieť krásu, ostáva navždy mladý."
—  FRANZ KAFKA

 

Apartmán KAFKA je  vybavený jednou manželskou posteľou. Ponúkame však aj možnosť dodatočného prísteľku- za príplatok, prípadne detskú postielku (GRÁTIS). Apartmán  je plne klimatizovaný, má vlastnú kuchynku, chladničku, žehličku, fén a samostatnú kúpeľnu s toaletou. Pri zariaďovaní interéru sme sa riadili mottom: ,,V jednoduchosti je krása,,.  Napriek tomu centrálnym motívom  priestoru je kvalitná a veľmi pohodlná Spring box posteľ . Volili sme  kombináciu horčicovej a tyrkysovej  jep farby, so zlatými doplnkami, ktoré vyjadrujú vzájomný  harmonický súlad aj podľa tradičného učenia Feng Šuej a cyklu piatich elementov . Veríme, že na Vás toto harmonické zladenie bude pôsobiť a že si u nás zregenerujete sily do ďaľšieho dňa..

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio

Pácilo sa Vám u nás ? Nazabudnite nám napísať recenziu na:

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Ceny:
Apartmán pre  2 osoby + 1 prísteľka
1 osoba: 65 Eur / noc
2 osoby: 79 Eur / noc
3 osoby: 105 Eur / noc

Izba PABLO

„Všetko, čo si dokážeš predstaviť, je skutočné“
—  PABLO PICASSO
 

Veselý apartmán plný farieb a štýlov...ako život a dielo Pabla Picassa.
Apartmán je jednoizbový s veľkou predsieňou a šatníkovou skriňou .Izba je vybavená pohodlnou manželskou posteľou a ponúka aj možnosť extra dvoch spacích miest na rozťahovacom gauči. V prípade potreby zabezpečíme grátis detskú postieľku.  Z predsiene je vstup do priestrannej kúpeľne s toaletou. Apartmán je  klimatizovaný, má vlastnú plne vybavenú kuchynku s elektrickou varnou doskou a mikrovlnkou, chladničku, žehličku, fén.  V tomto podkrovnom apartmáne nájdete všetko, čo potrebujete...pohodlie, priestor, relaxáciu v dúhovom spektre farieb a v zamate... už len pustiť uzdu svojej predstavivosti.

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Ceny:
Apartmán pre 4 dospelé osoby + 1 dieťa
1 osoba: 75 Eur / noc
2 osoby: 89 Eur / noc
3 osoby: 115 Eur / noc
4 osoby: 140 Eur / noc

Izba FRIDA

"Maľujem kvety, aby nikdy neumreli."
—  FRIDA KAHLO

Apartmán FRIDA je dvojizbový s veľkou kúpeľkou s vaňou a samostatným WC. Izby sú priechodzie, každá  je vybavená  manželskou posteľou. V 1.izbe je francúzska posteľ so š 160cm a možnosť 1 prístelky za príplatok, taktiež plne vybavená kuchynka s elektrickou varnou doskou,mikrovlnkou a chladničkou , jedálenská časť a veľkoplošná TV.   Druhá priestranná spálňa má aj detskú postieľku ZDARMA a pracovný "kútik". Proste ideálny priestor pre rodiny s deťmi, ale aj partiu priateľov, či kolegov.

Apartmán je klimatizovaný, poteší Vás fén i žehlička na izbe .

 

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio 

Ceny:
Apartmán pre 5 osôb
1 osoba: 100 Eur / noc
2 osoby: 100 Eur / noc
3 osoby: 125 Eur / noc
4 osoby: 145 Eur / noc
5 osôb: 165 Eur / noc

Izba MARCO

„Ak nie je možný návrat, treba ísť vpred.“
— MARCO POLO
 

MARCO je romantická, útulná, no napriek tomu priestranná izba ( 30 m2) v podkroví. Je vybavená manželskou posteľou s pohodlným matracom, malým kuchynským kútom s vybavením, chladničkou, fénom, žehličkou. Ponúkame možnosť prísteľku ( za poplatok), alebo detskú postieľku GRÁTIS. Izba má individuálnu klimatizáciu, podlaha je dlažba. Aj keď kúpeľka je menšia ako v ostatných apartmánoch, izba nestráca na atraktívnosti a je obľúbená nie len u mladých ľudí, ktorí milujú dobrodružstvo a cestovanie...ako Marco Polo

Interiér : Odette Kmeť Fedorová, @odettestudio

Páčilo sa Vám u nás ?  Napíšte nám recenziu na:

tripadvisor POETIKA APARTMENTS

Ceny:
Apartmán pre 2 osoby + 1 prísteľka
1 osoba: 60 Eur / noc
2 osoby: 75 Eur / noc
3 osoby: 99 Eur / noc

Prázdny

Rezervačný
formulár

Prosíme, vyplňte rezervačný formulár, prípadne uveďte špeciálne požiadavky, a my sa vám čoskoro ozveme.

.


 

Storno podmienky

Hostia môžu bezplatne zrušiť ubytovanie do 7- mich dní pred príchodom. V prípade storna 7 dní pred príchodom, bude hosťovi účtovaná  cena vo výške jednej noci. Ak sa hosť nedostaví, bude mu účtovaná cena za jednu noc.

-  Check-in možný od 14:00 to 23:00
-  Check-out vhodný od 10:00 to 11:00
Kontakt

0917 215 295 (reštaurácia, rezerácia stolov, obedového menu)

0910 442 222  (rezervácia apartmánov)

Hlavná 20, 080 01 Prešov, Slovensko

Rezervácia svadby
Rezervácie ubytovania

Otváracie hodiny:
pondelok - utorok       7:30 - 21:00

streda - štvrtok    7:30 - 22:00
piatok     7:30 - 23:00
sobota      8:30 - 23:00

                

Reštauráciu a túto stránku vlastní a spravuje: DT-SMART s.r.o., Strojnícka 5, 080 01 Prešov, IČO: 46 777 555, IČ DPH: SK2023585663