Poetika Apartments

Vypnúť. Zresetovať. Zababušiť sa do deky...

Ak sa Vám, alebo Vaším obchodným partnerom u nás zapáči natoľko, že sa Vám nebude chcieť odísť, môžete sa u nás  dokonca aj ubytovať. Ponúkame Vám 5 apartmánov, každý zariadený v unikátnom štýle, s dôrazom na minimalistický dizajn a útlnosť –ako stvorené pre náročných klientov s vyberaným citom pre dizajn a umenie. Naším zámerom je, aby ste sa u nás Vy – naši hostia cítili AKO DOMA.Parkovanie je pre naších hostí dostupné vo dvore.

Na prízemí sa nachádza štýlové
bistro, bar, vinotéka a kaviareň.
V lete si u nás môžete dať raňajky a vypiť si rannú kávu priamo v našom otvorenom, zeleňou oživenom, romantickom átriu, prípadne sa pri delikátnej večeri započúvať do živej hudby a stať sa i súčasťou našich umeleckých aktivít, workshopov. V priestoroch kaviarne ponúkame aj možnosť coworkingu. Apartmány sú umiestnené v tichej -izolovanej časti domu so strešnými oknami situovanými do átria.

Nájdete nás priamo
v historickom centre mesta,
v podkroví Meštianskeho domu (Národná kultúrna pamiatka). Ak k nám zavítate autom, máme pre Vás parkovanie vo dvore. Osobne Vás navedieme ako sa k nemu dostanete. Z vlakovej, alebo autobusovej stanice sa k nám dostanete aj pešo ( cca 15 minút cesty ). Idú k nám trolejbusy č. 1,4,8, alebo autobusy č. 14, 24, 28, 39. Zastávka Žel.stanica (je hneď aj pri Autobusovej stanici)- vystúpiť na 2- hej zastávke (Divadlo J.Zaborskeho) alebo na tretej zastávke (Na Hlavnej). Dĺžka trvania cesty autobusom cca 5 min , k ubytovaniu cca 2 min chôdze. Za taxu okolo 3 eur sa k nám dostanete aj taxíkom.


0910 442 222
Hlavná 20, 080 01 Prešov, Slovensko

 

Izba MÚZA

“„Múzy jsou zaplať pánbůh pohanky, tudíž nejsou vázány naší morálkou.“

-GABRIEL LAUB-
 

Apartmán je jednoizbový. Izba je vybavená dvoma oddelenými lôžkami, s možnosťou ich spojiť aby tvorili manželskú posteľ. Apartmán slúži pre všetkých tých, ktorí majú špeciálny vkus a cit k umeniu. Naším cieľom je vytvoriť naším hosťom pocit teplého domova na cestách.

 Ceny:
Apartmán pre 2 ooby
1 osoba: 50 Eur / noc
2 osoby: 65 Eur / noc

Izba KAFKA

"Každý kto je schopný vidieť krásu, ostáva navždy mladý."

-FRANZ KAFKA-

Apartmán je jednoizbový. Izba je vybavená jednou manželskou posteľou. Ponúkame však aj možnosť dodatočného prísteľku- za príplatok, prípadne detskú postielku ( GRÁTIS).

 


Ceny:
Apartmán pre  2 osoby + 1 prísteľka
1 osoba: 50 Eur / noc
2 osoby: 65 Eur / noc
3 osoby: 85 Eur / noc

Izba COCO

"Móda sa mení, ale štýl pretrváva." 

-COCO CHANEL-.

Apartmán je jednoizbový. Izba je vybavená jednou manželskou posteľou. Ponúkame aj možnosť extra dvoch spacích miest na rozťahovacom gauči, vieme v prípade potreby zabezpečiť aj detskú postieľku. Apartmán slúži pre všetkých tých ktorí majú špeciálny vkus a cit k dizajnu a umeniu. Naším cieľom je vytvoriť naším hosťom pocit teplého domova na cestách.


Ceny:
Apartmán pre 4 osoby
1 osoby: 55 Eur / noc
2 osoby: 70 Eur / noc
3 osôb: 90 Eur / noc
4 osôb: 110 Eur / noc

Izba FRIDA

"Maľujem kvety, aby nikdy neumreli."

-FRIDA KAHLO-

Nový, útulný  štúdiový apartmán, interiérovo zariadený v minimalistickom škandidávskom štýle, inšpirovanom dánskym umením vytvárať teplo domova ,,Hyggie,, ,s prvkami BOHO. Nájdete nás priamo v historickom centre mesta - v podkroví Meštianskeho domu ( Národná kultúrna pamiatka).Štúdiový apartmán FRIDA je dvojizbový, ale zároveň funguje ako jeden otvorený priestor, alebo dve samostatné izby. Každá izba je vybavená jednou manželskou posteľou. Ponúkame však aj možnosť dodatočného prísteľku - za príplatok, prípadne detskú postielku (ZADARMO).

 


Ceny:
Apartmán pre 5 osôb
1 osoba: 95 Eur / noc
2 osoby: 95 Eur / noc
3 osoby: 95 Eur / noc
4 osoby: 115 Eur / noc
5 osôb: 135 Eur / noc

Rezervačný formulár

Prosíme, vyplňte rezervačný formulár, prípadne uveďte špeciálne požiadavky, a my sa vám čoskoro ozveme.


 

Storno podmienky

Hostia môžu bezplatne zrušiť ubytovanie do 7- mich dní pred príchodom. V prípade storna 7 dní pred príchodom, bude hosťovi účtovaná celková cena. Ak sa hosť nedostaví, bude mu účtovaná celková cena.

-  Check-in možný od 14:00 to 23:00
-  Check-out vhodný od 10:00 to 11:00


Kontakt

0910 442 222 (rezervácia apartmánov, podujatia v POETIKE )
0917 215 295 (prevádzkar, reštaurácia, rezervácie akcií, osláv, stolov)
Hlavná 20, 080 01 Prešov, Slovensko

LINK pre rezervácie reštaurácie
LINK pre rezervácie ubytovania

Otváracie hodiny:
Pondelok - štvrtok: 7:00 - 22:30
Piatok: 7:00 - 24:00
Sobota: 8:30 - 23:00
Nedeľa: na objednávku

Reštauráciu a túto stránku vlastní a spravuje: DT-SMART s.r.o., Strojnícka 5, 080 01 Prešov, IČO: 46 777 555, IČ DPH: SK2023585663